Állj mellénk! Legyél pártoló tag!

#online ügyintézés

Allianz Hungária Zrt. Allianz

Miért nem használjuk erre is az okostelefonunkat?

Amikor valamilyen ügyet szeretnénk elintézni, az emberek zömének még mindig a hosszú várakozás és a bonyolult ügymenet jut eszébe. De valóban csak így működhet a hivatali gépezet a digitalizáció és az AI korában? Egy nap akár órákat is eltölthetünk a közösségi oldalakon, állandóan a kezünkben van a telefonunk, mégsem merünk mindent azon szervezni. Hogy mi állhat emögött, és milyen jövő várhat ránk, arról Kanicsár Ádám közösségimédia-szakértővel beszélgettünk.

Allianz Hungária Zrt.

Mit tegyünk, ha megtörtént a legrosszabb?

Időről időre megtörténik a baj, és koccanunk, ütközünk autónkkal. Mit teszünk, vagy mit tettünk mi ezekben a helyzetekben? A nagy ijedtség után hogyan álltunk neki, hogy megpróbáljuk megoldani azt, amit egy ilyen helyzetben fontos és mindenképpen érdemes?

Gazdaság Bank360.hu

Már online is lehet életbiztosítást kötni, de azért vannak bukkanók

A pénzügyi szolgáltatások közül egyre több vehető igénybe online, vagyis anélkül, hogy személyesen el kellene menni az adott bank vagy biztosító fiókjába - az életbiztosításoknál azonban erre nem minden esetben van lehetőség. Miért van ez, és egyáltalán mi tekinthető online ügyintézésnek a pénzügyi szektorban? Ezekre a kérdésekre keresték a választ a Bank360.hu elemzői.

Allianz Hungária Zrt. Allianz

Ezek a változások Önre is hatnak majd: mindennapok a koronavírus után

Habár manapság már természetesnek tűnik, hogy elintézendő hivatalos és egyéb teendőinket online végezzük el, mégis sokan vannak ma is Magyarországon, akik inkább a várakozást és a hosszas sorban állást választják a kattintás helyett. De valóban szükséges minden esetben a személyes jelenlét? Lássuk, melyek azok a mindennapos feladatok, amelyeket már könnyebben és nem utolsó sorban gyorsabban intézhetünk el az interneten.

BrandChannel BrandLab

A koronavírus a számlázás és könyvelés menetét is átírta, de van megoldás!

A koronavírus-járvány felértékelte a digitális, online kapcsolattartási formákat. Vagyis, amikor nincs szükség személyes kontaktusra a cégek és a könyvelők, illetve a szállítók között. Szerencsére már léteznek olyan megoldások, amelyek érintkezésmentesen teszik lehetővé a kis- és középvállalkozásoknak az ügyek intézését. Például annak a kötelezettségnek a teljesítését, hogy július 1-jétől a számláikat immár összeghatártól függetlenül feltöltsék a NAV-hoz.